Masz pytania napisz do nas biuro@szukamdietetyka.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Wyszukiwarka gabinetów

Szukasz dobrego dietetyka w Twojej okolicy? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki ofert gabinetów dietetycznych.

Historie pacjentów

Historia sukcesu, dieta, międzychód

Historia dzielnej i bardzo zmotywowanej Basi

Basia jest moją pacjentką od pół roku. Pozostałości po ciąży w postaci zbędnych kilogramów były dla Niej nie lada udręką. Od ponad roku jest dumną mamą i zdaje sobie sprawę, że musi chudnąć zdrowo i mądrze, aby być dla syna zawsze pełna energii.
Na przestrzeni tego czasu, odkąd zjawiła się w Poradni Natura Dietetyk dzięki indywidualnie skomponowanej diecie i regularnych ćwiczeniach schudła już 12,4 kg ! Jest jeszcze w trakcie kuracji i nadal ciężko pracuje na dalsze efekty :-)
„Odkąd przeszłam na dietę przede wszystkim udało mi się zgubić kilka kilogramów. Dzięki temu zmienił się mój wygląd na lepsze i w końcu mieszczę się w moje ulubione jeansy sprzed ciąży. Czuję się o wiele lżejsza, przestały mi też doskwierać bóle kręgosłupa. Moje poczucie wartości i pewność siebie wzrosły o 100 % !
Najbardziej bałam się tego, że posiłki nie będą mi smakowały, przez co trudno będzie przestrzegać ustalonego jadłospisu i szybko wrócę do tego, co jadłam wcześniej. Na szczęście dieta okazała się bardzo smaczna więc moje obawy nie potwierdziły się. Choć przyznaję, że na początku najtrudniejsza była regularność, to dziś nie wyobrażam sobie już jeść inaczej.”
.."Dlatego niech to będzie duża dawka motywacji dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają , czy i jak zacząć swoją zmianę!"..
Ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych pacjentów ! Zadzwoń i umów się na wizytę

Tel. 882-052-939
 

data dodania: środa 1 lutego 2017

O autorze

Alicja Borowska / Natura Dietetyk, Międzychód

Na co dzień pracuję nad nawykami żywieniowymi setek pacjentów, których motywuję i zarażam pasją do zdrowego, racjonalnego żywienia oraz regularnej aktywności fizycznej. Nic nie daje mi większej satysfakcji, jak uczestnictwo w tak spektakularnych przemianach, nie tylko fizycznych, ale również mentalnych moich podopiecznych. Ich świadomość żywieniowa podczas regularnych sesji znacznie wzrasta. Jest to również motywacja dla mnie, aby dalej pogłębiać wiedzę i rozwijać się, po to, by prowadzić terapie jeszcze lepiej i skuteczniej. 
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę

SZKOLENIA/KURSY/WARSZTATY

PARTNERZY

FOOD FORUM czasopismo
Kancelaria, Sławomir Szymański, Bydgoszcz
platforma, program dla dietetyka
insulinooporność, dieta, zdrowie, cukrzyca, glukoza, insulina
Za treść artykułów/historii/opini oraz zdjęć administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim organom. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje regulaminu. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione. Właścicielem portalu jest SZUKAM DIETETYKA
© Copyright 2016 www.szukamdietetyka.pl All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl

stat4u