Masz pytania napisz do nas biuro@szukamdietetyka.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Wyszukiwarka gabinetów

Szukasz dobrego dietetyka w Twojej okolicy? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki ofert gabinetów dietetycznych.

Historie pacjentów

akcja metamorfoza z naturą

Zgłoś się do akcji Wielka Metamorfoza z Naturą

„Kolejny dzień przynosi nam nowe szanse”- zgłoś się do akcji Wielka Metamorfoza z Naturą
Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a zaraz po niej upragnione przez wszystkich lato. Widząc za oknem piękne Słońce nabieramy ochoty do życia i … zmian. A wszystko po to, aby poczuć się zdrowiej i atrakcyjniej we własnym ciele. Akcja Wielka Metamorfoza z Naturą jest szansą dla wszystkich osób, które pragną odmienić swoje życie, ale potrzebują wsparcia. Specjaliści, współpracujący podczas realizacji projektu, oferują swoją fachową wiedzę, doświadczenie i wsparcie, aby pomóc przejść metamorfozę i już na zawsze pożegnać nadprogramowe kilogramy, złe nawyki żywieniowe i dawny wizerunek.
Minął pierwszy tydzień naboru do akcji Wielka Metamorfoza z Naturą. O tym dlaczego warto i jak wziąć udział w akcji opowiadała w Poranku WTK Katarzyna Michałowska z Natura Centrum Promocji Zdrowia i Urody, inicjatorka i organizatorka projektu. Zachęcamy do obejrzenia materiału: http://wtkplay.pl/video-id-31236-stan_do_walki_o_lepsze_zycie
O akcji Wielka Metamorfoza z Naturą możecie Państwo również przeczytać w aktualnym wydaniu Gazety Szamotulskiej oraz na stronie Radia Merkury Poznań.
Przypominamy instrukcję dla chcących wziąć udział w akcji Wielka Metamorfoza z Naturą:
1. Jak wziąć udział w Akcji WM?
Aby wziąć udział w akcji należy przesłać zgłoszenie zawierające takie informacje jak: imię i nazwisko, tel. kontaktowy, wiek, wzrost, waga oraz uzasadnienie dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie + zdjęcie sylwetki na adres wm@naturaspa.com.pl lub przynieść do Natura Spa (ul. Wolności 30). Aby ułatwić Wam przesyłanie zgłoszeń udostępniamy gotowy formularz, do którego wystarczy dołączyć zdjęcie.
2. Gdzie pobrać formularz?
Formularz do pobrania dostępny będzie:
- na stronie Urzędu Miasta i Gminy Pniewy:
- na stronie naszepniewy.com.pl
- na facebooku Wielka Metamorfoza 
- w formie papierowej (gotowej do wypełnienia na miejscu) w recepcji Natura Spa
3. Kiedy?
Etap zbierania zgłoszeń trwa od 1-14 marca 2017r.
4. Dla kogo?
Zapraszamy do udziału wszystkie osoby pełnoletnie (kobiety i mężczyzn), bez względu na miejsce zamieszkania.
5. Co dalej?
Czekaj na odpowiedź i zaproszenie na casting, które odbędą się w dniach 15,16,17 marca 2017 r.
Powodzenia! W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji na facebooku i pod adresem wm@naturaspa.com.pl
Wszystko to całkowicie bezpłatnie!
Regulamin akcji WM dostępny jest w siedzibie organizatora (Natura Spa, Centrum Promocji Zdrowia i Urody, ul. Wolności 30).

data dodania: środa 8 marca 2017

O autorze

Katarzyna Michałowska

Wiedza z zakresu dietetyki, promocji zdrowia, psychodietetyki, pasja kulinarna i potrzeba niesienia pomocy innym bardzo pomagają w pracy z pacjentem, która jest także moją wielką pasją. Lata nauki i praktyki pokazały mi jak ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i zgłębienie przyczyn jego problemów, by terapia nie tylko zakończyła się sukcesem, ale by pacjent osiągnął trwały rezultat. Uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych cały czas poszerzam swoją wiedzę, co pozwala też spojrzeć na problemy moich pacjentów z innej strony. Jestem autorką wielu prelekcji i wykładów o tematyce zdrowotnej. Współpracując z lokalnymi mediami, przedszkolami, szkołami i ośrodkami pomocy społecznej, chętnie dzielę się swoją wiedzą i wspieram lokalne inicjatywy promujące zdrowy styl życia. Zaufało mi już blisko 1000 pacjentów, co daje mi ogromną satysfakcję i jeszcze większą motywację do dalszej pracy.
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę

SZKOLENIA/KURSY/WARSZTATY

PARTNERZY

FOOD FORUM czasopismo
Kancelaria, Sławomir Szymański, Bydgoszcz
platforma, program dla dietetyka
insulinooporność, dieta, zdrowie, cukrzyca, glukoza, insulina
Za treść artykułów/historii/opini oraz zdjęć administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim organom. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje regulaminu. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione. Właścicielem portalu jest SZUKAM DIETETYKA
© Copyright 2016 www.szukamdietetyka.pl All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl

stat4u