Masz pytania napisz do nas biuro@szukamdietetyka.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Wyszukiwarka gabinetów

Szukasz dobrego dietetyka w Twojej okolicy? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki ofert gabinetów dietetycznych.

Historie pacjentów

odchudzanie, Pniewy, dieta, metamorfoza, Michałowska Katarzyna

​Wielka Metamorfoza - rozmowa ze Zwyciężczynią II edycji akcji w Pniewach

Spotkanie i rozmowa z Panią Darią – zwyciężczynią 2 edycji WM, która pod opieką dietetyków z poradni Natura Dietetyk w 3 miesiące trwania konkursu schudła ponad 20 kg, co zupełnie zmieniło jej życie .
Jesteście ciekawi ? Zapraszamy do lektury.

- Co metamorfoza zmieniła w Twoim życiu?
 - Osoby z mojego otoczenia bardzo mi gratulowały  mojej przemiany, mojego sukcesu. Zwracają uwagę na to , że schudłam bardzo dużo i, że zmienił się mój wygląd. A jak wiadomo, wygląd dodaje pewności siebie, którą odzyskałam,  dlatego też moje samopoczucie jest o wiele lepsze, jestem bardziej towarzyska i otwarta na ludzi.

- Czyli można uznać, że przeszłaś nie tylko przemianę fizyczną , ale też mentalną?
- Zdecydowanie tak !

- Czy brakuję Ci blasków fleszy? Tego całego zamieszania, które towarzyszyło Ci przez ostatnie tygodnie?
- Na pewno tak. Wszystko było też wtedy dokładnie zaplanowane. I mimo, że nadal się tutaj spotykamy, dalej ćwiczę,  to jednak nie jest to już takie samo. Ale dalej robie, to co robiłam, bo wiem, że bardzo by mi tego brakowało. Nie poddaje się!

- Jakie są Twoje dalsze plany ?
- Wiadomo, że nadal chcę chudnąć, ale najważniejsze jest to że mam zupełnie inny sposób patrzenia na życie, porównując jak było przed metamorfozą, a jak jest teraz. Zmieniłam stosunek do jedzenia. Teraz wiem, że pierwsze śniadanie jest dla mnie ważne oraz to, żeby posiłki były zawsze regularne, bo wtedy lepiej się czuję.

- A czy teraz kiedy już nikt Was nie rozlicza z tego, jak i ile chudniecie, to czujesz, że robisz to tak naprawdę dla siebie?
- Tak, już nie patrzę na to wszystko, że muszę coś ze sobą zrobić. Ja już się po prostu nauczyłam innego życia, bo o to w tym wszystkim chodziło. Odchudzałam się przecież już wiele razy, bez większych efektów, czekając tylko aż dieta się skończy i schudnę. Teraz jem z przyjemnością, bo jedzenie jest bardzo smaczne i najważniejsze jest to że nie chodzę głodna! I to, co jest też dla mnie istotne to to, że jem wszystko. Nie musiałam z niczego rezygnować.

- Czy zarażasz innych swoją zmianą i jesteś dla kogoś inspiracją oraz motywacją?
- Tak, mój mąż razem ze mną trzyma się pewnych zasad. Ograniczyliśmy oboje słodycze i razem o wiele więcej się ruszamy. Nie czujemy takiego zmęczenia tak jak kiedyś, gdy oboje wracaliśmy z pracy . Teraz mamy dużo pozytywnej energii !

- Zdecydowałabyś się na coś takiego raz jeszcze albo poleciłabyś komuś, aby wziął udział w metamorfozie?
- Z wami ? (śmiech) Oczywiście ! To była super przygoda i każdemu polecam taka zmianę pod okiem profesjonalnej poradni dietetycznej !
 
Komentarz dietetyka: Pani Daria od początku była gotowa na swoją przemianę. Już na castingu do II edycji Wielkiej Metamorfozy przekonała mnie swoją determinacją do podjęcia tej trudnej drogi. Z tygodnia na tydzień obserwowaliśmy wszyscy bacznie jak zmienia się sylwetka, ale też nastawienie i ogólne samopoczucie Pani Darii. Oczywiście wszystko zdecydowanie na lepsze! 

data dodania: czwartek 12 stycznia 2017

odchudzanie, Pniewy, dieta, metamorfoza, Michałowska Katarzyna
odchudzanie, Pniewy, dieta, metamorfoza, Michałowska Katarzyna
odchudzanie, Pniewy, dieta, metamorfoza, Michałowska Katarzyna
odchudzanie, Pniewy, dieta, metamorfoza, Michałowska Katarzyna

O autorze

Katarzyna Michałowska

Wiedza z zakresu dietetyki, promocji zdrowia, psychodietetyki, pasja kulinarna i potrzeba niesienia pomocy innym bardzo pomagają w pracy z pacjentem, która jest także moją wielką pasją. Lata nauki i praktyki pokazały mi jak ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i zgłębienie przyczyn jego problemów, by terapia nie tylko zakończyła się sukcesem, ale by pacjent osiągnął trwały rezultat. Uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych cały czas poszerzam swoją wiedzę, co pozwala też spojrzeć na problemy moich pacjentów z innej strony. Jestem autorką wielu prelekcji i wykładów o tematyce zdrowotnej. Współpracując z lokalnymi mediami, przedszkolami, szkołami i ośrodkami pomocy społecznej, chętnie dzielę się swoją wiedzą i wspieram lokalne inicjatywy promujące zdrowy styl życia. Zaufało mi już blisko 1000 pacjentów, co daje mi ogromną satysfakcję i jeszcze większą motywację do dalszej pracy.
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę

SZKOLENIA/KURSY/WARSZTATY

PARTNERZY

FOOD FORUM czasopismo
Kancelaria, Sławomir Szymański, Bydgoszcz
platforma, program dla dietetyka
insulinooporność, dieta, zdrowie, cukrzyca, glukoza, insulina
Za treść artykułów/historii/opini oraz zdjęć administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim organom. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje regulaminu. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione. Właścicielem portalu jest SZUKAM DIETETYKA
© Copyright 2016 www.szukamdietetyka.pl All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl

stat4u