Masz pytania napisz do nas biuro@szukamdietetyka.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Wyszukiwarka gabinetów

Szukasz dobrego dietetyka w Twojej okolicy? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki ofert gabinetów dietetycznych.

Porady ekspertów

​Wielka Metamorfoza z Naturą w Pniewach i Międzychodzie, III edycja

Kuracja odchudzająca Uczestników akcji Wielka Metamorfoza z Naturą w Pniewach i Międzychodzie opiera się w głównej mierze na ściśle dopasowanych do potrzeb programach żywieniowych przygotowanych przez Dietetyków z Poradni Natura Dietetyk.
Do przygotowania programu żywieniowego konieczne jest wykonanie dokładnego pomiaru masy i składu ciała na analizatorze medycznym, sporządzenie analizy i oceny odżywienia organizmu, zebranie informacji na temat stanu zdrowia oraz ewentualne przeprowadzenie badań laboratoryjnych w celu dokładnego zdiagnozowania stanu organizmu czy potencjalnych zagrożeń zdrowotnych.
Zbierane są także informacje na temat upodobań żywieniowych, a także możliwości przestrzegania określonych zaleceń. Wszystko po to, aby przygotowane programy były nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim realne w stosowaniu.
Na podstawie zebranych informacji, przygotowano dla Uczestników obszerne i szczegółowe programy dietetyczne obejmujące precyzyjnie dobrane jadłospisy na każdy dzień terapii, listę zakupów produktów, indywidualnie dobrane zadania terapeutyczne, a także listę zamienników produktów.
Kuracja odchudzająca została wzbogacona również o naturalną suplementację probiotykami JOY DAY,  polecanymi przez Dietetyków z Poradni Natura Dietetyk w Pniewach i Międzychodzie, aby poprawić stan zdrowia Uczestników i jeszcze lepiej wspierać proces gubienia zbędnych kilogramów.

Przedstawiamy Państwu jak kształtują się startowe wyniki Uczestników III edycji akcji Wielka Metamorfoza w Pniewach i Międzychodzie, z pierwszej analizy masy i składu ciała przeprowadzonej podczas  castingu:
- Żaneta: waga startowa 99,6 kg
- Daria: waga startowa 101,7 kg
- Damian: waga startowa 114,9 kg
- Krzysztof: waga startowa 166,6 kg
Uczestnicy akcji zobowiązali się do co najmniej 3 treningów tygodniowo. W tegorocznej edycji Uczestnicy mają naprawdę szeroki wachlarz sportowych możliwości. Wybór formy aktywności fizycznej zależy już od ich upodobań. Wsparciem kuracji będą również masaże odchudzające, o które Uczestnicy będą walczyć w dwuosobowych drużynach, w zależności od wysokości tygodniowego spadku masy tkanki tłuszczowej.
Teraz przed Uczestnikami wizyty kontrolne, które odbywać się będą mniej więcej co 1-2 tyg., aby na bieżąco oceniać postępy kuracji i analizować i ewentualne problemy żywieniowe.

Akcja potrwa do końca maja, a 10 czerwca podczas Finału Wielkiej Metamorfozy w Pniewach i Międzychodzie, mającego miejsce podczas I Targów Zdrowia i Urody w hali OSiR w Pniewach wszyscy Uczestnicy zaprezentują się szerokiej publiczności w nowych odsłonach. Organizatorzy już dziś zapraszają na to emocjonujące wydarzenie, szczególnie całe rodziny z dziećmi. Będzie to znakomity sposób na spędzenie sobotniego popołudnia.
 

data dodania: środa 5 kwietnia 2017

wielka metamorfoza pniewy międzychód
wielka metamorfoza pniewy międzychód

O autorze

Katarzyna Michałowska

Wiedza z zakresu dietetyki, promocji zdrowia, psychodietetyki, pasja kulinarna i potrzeba niesienia pomocy innym bardzo pomagają w pracy z pacjentem, która jest także moją wielką pasją. Lata nauki i praktyki pokazały mi jak ważne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i zgłębienie przyczyn jego problemów, by terapia nie tylko zakończyła się sukcesem, ale by pacjent osiągnął trwały rezultat. Uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych cały czas poszerzam swoją wiedzę, co pozwala też spojrzeć na problemy moich pacjentów z innej strony. Jestem autorką wielu prelekcji i wykładów o tematyce zdrowotnej. Współpracując z lokalnymi mediami, przedszkolami, szkołami i ośrodkami pomocy społecznej, chętnie dzielę się swoją wiedzą i wspieram lokalne inicjatywy promujące zdrowy styl życia. Zaufało mi już blisko 1000 pacjentów, co daje mi ogromną satysfakcję i jeszcze większą motywację do dalszej pracy.
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę

SZKOLENIA/KURSY/WARSZTATY

PARTNERZY

FOOD FORUM czasopismo
Kancelaria, Sławomir Szymański, Bydgoszcz
platforma, program dla dietetyka
insulinooporność, dieta, zdrowie, cukrzyca, glukoza, insulina
Za treść artykułów/historii/opini oraz zdjęć administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim organom. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje regulaminu. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione. Właścicielem portalu jest SZUKAM DIETETYKA
© Copyright 2016 www.szukamdietetyka.pl All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl

stat4u