Masz pytania napisz do nas biuro@szukamdietetyka.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Wyszukiwarka gabinetów

Szukasz dobrego dietetyka w Twojej okolicy? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki ofert gabinetów dietetycznych.

Gabinety

Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu

Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu Koło

Mapka dojazdu

Kolejowa 58, Koło

Opinie

Ocena:
Dziękuję za wyniki mojej pracy nad sobą, dzięki Pani pomocy i wsparciu jestem z siebie zadowolona i daje mi to dalszą motywację do działania. Moje dolegliwości żołądkowe powoli ustepują, czuję się dużo lepiej. Dodatkowo tych kilka kilogramów mniej jest jeszcze bardziej motywujące do dalszej pracy nad dietą.
Z wyrazami szacunku
Halina 
Dodana przez Halina dnia środa 28 grudnia 2016
 

Opis

Dietetykiem jestem nie tylko z wykształcenia, ale z potrzeby. Wiem, że chcę, że muszę, że powinnam dzielić się tą wiedzą i doświadczeniem. Moim obowiązkiem jest zgodnie z zasadami etyki zawodu Dietetyka wykorzystywać tą wiedzę pomagając moim Pacjentom.

 

Za mną wiele lat pracy w zawodzie dietetyka, ponad 1000 fantastycznych pacjentów, ponad 5 000 spotkań, minimum 4 500 godzin spędzonych z pacjentami, tyle samo przeznaczonych na opracowanie indywidualnych programów żywieniowych. To wszystko daje mi stuprocentową pewność, że sama dieta jest tylko narzędziem do zmiany. Narzędziem, które pozwala zobaczyć wyłącznie to, jakie popełniamy błędy i jak powinno wyglądać nasze żywienie. Może być ono zbawieniem – bo wreszcie wiemy co, ile i kiedy mamy jeść. Równie dobrze może być przekleństwem – bo dla wielu wizja ważenia, mierzenia wydaje się być tak przerażająca i utrudniająca codzienne życie, że często decyzja o spotkaniu z dietetykiem odkładana jest na czas bliżej nieokreślony.  A wcale nie musi tak być.

 

W zawodzie dietetyka pracuję, bo taki właśnie zawód wybrałam. Nie kalkulowałam, czy warto, nie zastanawiałam się, czy to dobry wybór – po prostu to wiedziałam. Wiedziałam, że chcę pomagać zrozumieć, że dieta to nie tylko kalorie, białka, tłuszcze i węglowodany, lecz styl życia i model żywienia, który odzwierciedla nasze życie, emocje, potrzeby. Nie wystarczy przejść na drakońską, miesięczną dietę, by osiągnąć swój cel. Trzeba zrozumieć, jakie mechanizmy, emocje i pragnienia nami kierują. Tylko wtedy osiągniemy satysfakcję ze swojej zmiany i zwiększymy szanse na to, że będzie ona na stałe. To właśnie ta ZMIANA jest istotą „BYCIA NA DIECIE”.

Dlatego właśnie na co dzień łącze w swojej pracy rolę Dietetyka i Coacha i zawsze kieruję się zasadą szacunku, wyrozumiałości, empatii.

Nie oceniam.

Wspieram, wyjaśniam, słucham.

Pomagam. 

 

Dla ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i doskonalenia zawodowego cały czas uczestniczę w konferencjach naukowych z zakresu dietetyki i coachingu, szkoleniach i prelekcjach promujących zdrowy model żywienia. Pracuję z młodzieżą i dziećmi podczas warsztatów, pogadanek dotyczących żywienia i odżywiania. Na co dzień współpracuję z lokalnymi mediami, ze szkołami, firmami i fundacjami w zakresie promocji zdrowia.

Jestem Pomysłodawcą, Współorganizatorką i Partnerem autorskiego projektu z cyklu „Moja Metamorfoza” promującego zdrowy tryb życia. Tworzę programy wspierające, motywujące osoby potrzebujące dietetycznego wsparcia.

 

Nadrzędną zasadą w mojej pracy z Pacjentem jest budowanie relacji i indywidualne podejście do każdego problemu z zakresu żywienia, motywacji i działania.

Wykształcenie

Jestem absolwentką studiów magisterskich z zakresu dietetyki i żywienia człowieka, któe ukończyłam w 1999r. oraz podyplomowych z zakresu coachingu /2013r./.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, rozwijam umiejętności i buduję doświadczenie uczestnicząc we wszystkich ważnych konferencjach naukowych z zakresu dietetyki i coachingu, w szkoleniach, warsztatach i prelekcjach promujących zdrowy model żywienia. 
 

Cennik

GABINET DIETETYCZNY

Konsultacja dietetyczna* - 100 zł

Konsultacja dietetyczna + Program żywieniowy (dieta)** dla osób z nadwagą, niedowagą - 200zł

Konsultacja dietetyczna + Program żywieniowy (dieta) dla osób z jednostką chorobową, diety eliminacyjne – od 250 zł

Wizyta kontrolna*** - 100zł

Wizyta kontrolna + nowy program żywieniowy (dieta) – 150-200zł

* obejmuje pomiar masy i składu ciała z omówieniem wyników, wstępną diagnozę problemu, opcjonalnie zlecenie badań laboratoryjnych

**obejmuje indywidualny program żywieniowy – propozycje posiłków, opcjonalnie: listę zakupów, zadania motywujące, indywidualne zalecenia

*** obejmuje kontrolny pomiar masy i składu ciała, omówienie wyników, ustalenie kolejnego etapu programu żywieniowego 

GABINET COACHINGU

Sesja pierwsza - 100zł

Sesje kolejne - 100-150zł

Forma płatności

gotówka

Galeria zdjęć

Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu
Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu
Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu
Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu
Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu
Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu
Klinika Dietetyka gabinet dietetyki & coachingu
 POWRÓT DO LISTY
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę

SZKOLENIA/KURSY/WARSZTATY

PARTNERZY

FOOD FORUM czasopismo
Kancelaria, Sławomir Szymański, Bydgoszcz
platforma, program dla dietetyka
insulinooporność, dieta, zdrowie, cukrzyca, glukoza, insulina
Za treść artykułów/historii/opini oraz zdjęć administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim organom. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje regulaminu. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione. Właścicielem portalu jest SZUKAM DIETETYKA
© Copyright 2016 www.szukamdietetyka.pl All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl

stat4u